mojemysli - komentarze


....::::Smutek::::....

Wiem,że dawno nie pisałam...Ale jakoś nie miałam chęci...Myślałam,że to wszystko jakoś minie...Ale się pomyliłam...Coraz częściej...Codziennie prawie myślę tylko o Nim...Nie chcę już...Myślałam,że jak się zakocham,że jak będzie w moim życiu będzie jakoś inaczej...Myliłam się kolejny raz...Większą uwagę zwracam na smutne piosenki...Oczy same mi łzawią...Zwłaszcza gdy myślę o Nim...Tylko dlaczego to tak boli...=(Czuję większą pustkę teraz niż wtedy gdy nie byłam zakochana...Dlaczego nie ma Go przy mnie...Dlaczego nie możemy być razem...Nie będziemy razem...=(=(=(Boję się,że kiedyś tego nie wyrobię...Że mimo woli sobie coś zrobię...Nie chcę tego...Poprostu czuję się już z tym coraz gorzej...Kocham Go?!?!...Tak...Chyba tak...On ma mnie gdzieś...Kto inny mu się podoba...=(Nie ja...Zresztą nawet Mu się nie dziwię...Tylko,że ja zawsze muszę się zakochać jakoś nieszczęśliwie...Dobra mina do złej gry...Tak zawsze jest na korytarzy gdy mówimy sobie jedno puste słowo"cześć"A ja tak bardzo bym chciała mu coś więcej powiedzieć...Chciałabym zapomnieć...Ale chyba nie umiem...Albo to jest tylko głupia wymówka...Bo poprostu nie chcę zapomnieć...Ale jak Go widzę...=(Nawet nie wiem jak to określić...Boję się...Uciekam od miłości...Chciałabym się do niego przytulić...Poprostu poczuć,że jest bardzo blisko mnie...A jak widzę,że był na gadu na niewidoq,że nie gadałam z Nim...To już w ogóle chce mi się ryczeć...Czasem moje życie jest jak jeden wielki koszmar...Poszłabym teraz na cmentarz...Byłam już...Ale akurat teraz bym chciała pobyć sama przy grobie...=(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.11.2005 :: 12:34 :: dbn109.neoplus.adsl.tpnet.pl

doskonale wiem co czujesz...byłam w tej samej sytuacji..i teraz tez nie mam ochoty do życia:(zostawił mnie chłopak którego kochałam nad życie:( po 3 miesiącach razem napisał mi ze nic do mnie nie czuje....nie jesteś sama:(
05.11.2005 :: 11:04 :: aaq74.internetdsl.tpnet.pl

Powiem ci ze trudno jest sie nie przejmowac .. ale niestety zycie takie jst ale trzeba z tym zyc...sama jestem teraz w podobnej sytuacji ale trzeba byc silnym bo tylko slabi odpadaja z zycia pokaz mu ze bedziesz silna nawet bez niego chociaz to nie jest prawda musisz tylko sie postarac a wszysko sie ułoży ... pozdrawiam
04.11.2005 :: 15:28 :: chello084010091167.chello.pl

Addie

Jak czytam Twoja notke to czuje jakby to bylo o mnie... Tylko, ze ja mowie dziendobry, a nie czesc... Chyba nie musze nic wiecej mowic :(
04.11.2005 :: 15:27 :: chello084010091167.chello.pl

Addie

Jak czytam Twoja notke to czuje jakby to bylo o mnie... Tylko, ze ja mowie
02.11.2005 :: 19:32 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

paulina

kochanei:*:* przecierz wiem i ja i ty ze ty sobie niczego nie zrobisz.. mboisz sie zabic i wiesz o tym, ale jednak nie mow tak:*:*:* ja bym sobie bez ciebie nie poradzila:* wiem, ze wydaje ci sie bo masz dola przez niego.. no i nie tylo:* ale zobacz mas zprzyjaciol rodzine:*:*:* zobaczysz bedziez dobrze kc:*:*
Talk.pl :: Wróć