mojemysli - komentarze


....::::Wspomnienia::::....

Witam...Tytuł...?co ma znaczyć...?!?!To że od 4dni już rycze...Że nie mogę się powstrzymać...Łzy same lecą...Wspomnienia...Tak...Wpominałam...I wspominam dalej...A co..?!?!To jak było w moim dzieciństwie...CO było najpierw...Potem co było...Pare lat później...i tak doszłam do dnia dzisiejszego...Były to wspomnienia...i miłe...i przykre...Najewięc w wspomnieniach jest szczęście i śmierć...Bucuś wie o co chodzi...Dużo jest też moich wylanych łez...Boże...ja jeszcze tyle dni nie płakałam...Nawet nie mogłam powstrzymać się na lekcji...Co się ze mną dzieje...?!?! I nawet nie chodzi tu o chłopaka...o miłość...Tylko o to co było...Nadal widzę jak moje 13 lat miga mi przed oczami...to co było...Nie da się tego opisać...Mogłabym teraz napisać...o co mi chodzi...Ale po co ludzie których nie znam....mają wiedzieć o co mi chodzi...=(Mam tylko nadzieję że nie będę już płakać...=( papa=*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.10.2005 :: 17:35 :: dya113.neoplus.adsl.tpnet.pl

siemanko... spoko notka szkoda ze nie moge cie poznać bo mamy (tak mi sie wydaje ) duzo wspolnego.najgożej moim zdaniem jest byc nikim dla osoby która jest dla ciebie wszystkim.pozdro napisz mi prosze tytuł tej piosenki
Talk.pl :: Wróć