mojemysli - komentarze


....::::16.09.2005::::...

Witam...Dawno nie pisałam..nawet nie wiem czemu...Nie chciałam?Możliwe...Nawet nei chciałam zobaczyć o czym pisałam...Nie obchodzi mnie to?!...To nie tak...Ale dziś stwierdziłam,że nie zapomniałam do końca o tym chłopaku o którym miałam...Nie zależy mi na nim...Ale nie zapominam o nim...Nie wiem czemu?...Mówią,że prawdziwej miłości się nie zapomina...Ale to nie była moja pierwsza miłość...Chyba nie była...Coraz częściej gubię się w swoich myślach,uczuciach...Mama ochotę się poryczeć,zobaczyć własne łzy...A czasem mam ochotę zobaczyć jak to jest zobaczyć własną śmierć...Coraz częściej też przestaję wierzyć w swoje szczęście...Nie wiem czemu...Może nie będzie szczęścia w moim życiu...Słuchając smutnych piosenek wszystko mi się z Nim kojarzy...Z Maciejem...Jeśli jest o tym że to koniec,że z tego już nic nie będzie...To czuję że to wiąrze się ze mna i Nim...Mimo że my nie byliśmy razem...Że tak naprawde się za dobrze nie znamy...Tzn.znamy się krótko...A napewno On nic do mnie nie czuję...Dzisiaj zresztą jak zobaczyłam moja kochaną przyjaciółkę jak trzymała się za rękę z chłopakiem...to aż mi się zachciało płakać...Sama nie wiem co ja czuję...Co czuję do Macieja...Raz mówię "Nienawidzę nienawidzieć...Nienawidzę Cię kochać..."a później "Czekam aż przyjdziesz i mnie pokochasz..."Więc coś chyba nie tak ze mna...Może mi nie jest przeznaczone aby mieć chłopaka,żeby być szczęśliwym...Ale co ja mogę poradzić...Postaram się jakoś przyzwyczaić do tego...=(=(

...Za mało Cię znam by mówić kocham...Za bardzo kocham by tego nie mówić...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.09.2005 :: 21:51 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

o jaa, ile koment dodalam ale to to co teraz napisalam to STRASZNIE w skroconej wersji, a szkoda, bo tamte takie fajen bylo:*:*
16.09.2005 :: 21:50 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

tzw dziecmi, i chcij pozostac nimi, a nie chcij widziec smierci! i nie bede sie juz zareke trzymala bo nie chce zebys plakala pamietaj ze ludzie nawey jezeli sie wydaja szczesliwy to nie musza tacy byc, kocham cie slonko:* i nie dmutaj:*
16.09.2005 :: 21:49 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

Cicho to dokoncze etraz
16.09.2005 :: 21:46 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

ej no nie dodala mi sie najlepsza czesc komentarza:| to ine fair:P ej no..:(
16.09.2005 :: 21:43 :: bh202.internetdsl.tpnet.pl

Paulina

Kaaasiu:*:* kochanie moje:*:* nie smutaj tak ile ty masz tych blogow Przecierz KAsiu.. co ci mowilam o Macieju, i o waszej kolacji, przecierz to centralnie widac, ze on do ciebie filtruje i nie smutaj sie wiecej W TWOIM ZYCIU JEST SZCZESCIE I ZAWSZE BYLO I ZAWSZE BEDZIE! Nie chcij widziec smierci uwierz mi my jestesmy jeszcze tzw
Talk.pl :: Wróć