mojemysli - komentarze


....::::Postanowiłam::::....

Wczoraj zaczęłam pisać,że chcę zapomnieć i żyć na nowo...Miałam doła,nie wiem czemu...chyba tylko dlatego że właśnie ktoś mnie olał...Ktoś bliski mojemu sercu...Ktoś bardzo bliski...Przynajmniej mi się tak wydawało...Czy go kocham?!?...Jeszcze tak...Odkochać nie da się w 5 min...Ale teraz to ja już postanowiłam...Postanowiłam zacząć wszystko od nowa...Odkochać się...Zapomnieć...Żyć i cieszyć się chwilą...Każdy ma swoje potyczki i wiadomo że nie da się wszystkich problemów tak nagle zapomnieć...Ale przynajmniej część z nich...Chcę żeby on był moim kolegą,przyjacielem ale nic już więcej...Może mało osób teraz zrozumie co myślę-co czyję...ale to już mnie nie obchodzi...Czy będę radosną dziewczyną?!?...nie wiem...postaram się cieszyć się wszytskim i nie przejmować się na zapas...Spróbuję...Czy mi wyjdzie?!?...też nie wiem...Mam nadzieję...Bo już pare razy próbowałam tak żyć...W końcu kiedyś musi się udać...Tak...Zasypiałam i myślałam o tym co było...co czułam...i czy chcę się odkochać...W nocy właśnie on mi się śnił...Śniło mi się,że on zaczął czuć coś do mnie...że powiedział że mnie kocha...Rano obudziłam się...i pomyślałam o tym co śniłam...Kto mi się śnił...i znowu chwila zawachania...czy ja chcę?!?...Ale po chwili wstałam z radością...Pierwszy raz od jakiegoś czasu wstałam i nic nie czułam...nie czułam tej nie pewności...Poprostu cieszyłam się życiem...I to mnie trzyma przy tym,żeby żyć z radością...Żebym cieszyła się życiem...Teraz to musi wyjść!!!Musi się udać

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć