mojemysli - komentarze


....::::Złość?!?::::....

Wszystko co piękne nie może trwać wiecznie...No nic...trudno...Nie wiem co mam myśleć o wszystkim i wszystkich...Nie mam u kogoś szans...trudno..może to lepiej że powiedział nie...może będę miała szansę się odkochać...Odkochać i nigdy się nie zakochać...nie mieć zmartwień...cieszyć się chwilą...i wszytskim co mnie otacza...Ale to nie będzie proste...Już nie raz próbowałam właśnie tak żyć...Ale co z tego?!?...Nic z tego nie wyszło...Dlaczego?Nie mam pojęcia...Czuję jak cały ten świat mnie przygniata,że nie ma miejsca na tej Ziemi dla mnie...Że czasem wolałabym nie istnieć...To dobrze?!...nie wiem...już nie jedna osoba mi mówiła,że żyć trzeba optymistycznie...Ale ja na prawdę nie umiem tak żyć...Zazdroszczę wszystkim którzy tak właśnie żyją...czy jest we mnie złość?!?!...Nie potrawię tego powiedzieć...Czasami tak czasami nie...Myślę,że po co ktoś wczoraj coś powiedział...Nie potrzebnie...Ale z drugiej strony wiem teraz przynajmniej na czym stoje...Co mam zrobić...Próbuję cieszyć się wszystkim...Nie potrafię?!?...czy nie chce?!?!...Nawet na takie proste pytanie nie potarfię odpowiedzieć...A może ja poprostu ja się boję odpowiedzi?!?!...Możliwe...Mam dużo pytań...Pytań bez odpowiedzi...Pyatń,na które próbuję właśnie znaleść tą jedną dobrą odpowiedź...=(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć