mojemysli - komentarze


Siemka...

No więc jednak tu piszę...nie pisałam,bo byłam nad morzem,ale już jestem...Jestem i już zaliczyłam kłotnie z moim przyjacielem...Nie chce mi się o tym pisać...Wszystko się wali poprostu...Gdy byłam nad morzem i jednego wieczoru poszliśmy z rodzicami i z kuzynem na molo widziałam dużo par,par które są szczęśliwe..Zeczęłam im się przyglądać i zachciało mi się płakać,płakać że i ja nie mogę być szczęśliwa,że wszystko musze zawsze spieprzyć...Ale praktycznie to nie chce mi się już pisać bo za dużo się niedawno działo...Pozdrawiam tych co zawsze...Gronoś-przepraszam Cię...=*=*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.07.2005 :: 12:15 :: fe226.internetdsl.tpnet.pl

Kasiu ...nie denerwuj mnie tym gadaniem, bo to jest przecież oczywiste że (może nie teraz) ale kiedyś na pewno z jakimś maCHo....bedziecie tworzyć udany związek..znam kilka osób,które kiedyś myślały ,że dla nich nie ma przyszłości w jakimkolwiek związq a jednak za jakiś czas znalazły swoją drugą połowę i teraz tworzą idealny związek i są szczęśliwi...i zapewniam cię że z tobą tesh tak będzie nie bój ropuszki bo jesteś fajna i na pewno ktoś cię kiedyś zechce i będziesz z nim (albo nią;-) )chodziła po molo w Sopocie...:) PozdRawiAM...=*
18.07.2005 :: 13:42 :: dcs73.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć